Dostawa od 249 zł gratis!

To Go! (małe opakowania)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Wybierasz się w podróż służbową, wysyłasz dzieci do szkoły, a może wyjeżdżacie całą rodziną pod namiot? We wszystkich z tych przypadków do gustu przypadną Ci produkty „To Go!” – pełnowartościowe produkty w mniejszych opakowaniach, na raz!

Wygodne małe opakowania, porcja, która zapewni Ci, że nie zmarnujesz niedojedzonej żywności, gotowe do jedzenia lub dziecinnie proste do przygotowania. Zalety tego typu produktów są niezaprzeczalne, ale co najważniejsze, mając w plecaku lub torbie jedno, może dwa takie opakowanka, nigdy nie zaskoczy was głód, nawet jeśli ktoś inny zapomni o waszej bezglutenowej diecie!

Pierwszymi produktami „na raz” w naszej ofercie były produkty w linii „To Go!” włoskiej marki Dr.Schar – wśród nich znalazły się znane i lubiane wcześniej Fruit Musli i Cornflakesy oraz Fette Croccanti. Opakowania idealne dla dzieci i młodzieży do szkoły na drugie śniadanie. Wystarczy kubeczek oraz mleko lub jogurt i pełnowartościowe śniadanko gotowe! Ofertę wzbogaciła też Muffinka czekoladowa – Muffin Choco oraz dwie jasne bułki – Panini.

Kolejnym krokiem w stronę rozwoju kategorii na raz było dołączenie do niej małych opakowań bardzo dobrych, wysokobiałkowych owsianek marki Nasa Kasa. Owsianki te są świetnym wyborem na szybkie śniadanie w pracy lub jako element diety, kiedy trenujemy siłowo!

Pod koniec zeszłego roku w naszej ofercie pojawiły się pierwsze produkty czeskiej firmy Mesaverde, które z automatu stały się naszym ulubionym śniadaniem w pracy. Wy też je doceniacie co widzimy przy zamówieniach! Szeroki wybór smaków, rodzajów i sposobów przygotowania – kto jak lubi, tak może jeść! Owsianki Healthy Breakfast, kaszki ryżowe Rice2Go, owocowe Musli2Go oraz przedstawicielstwo Mesaverde dla najmłodszych, czyli Dino Musli zawierające niespodziankę w środku 🙂 Wszystko w gotowym kubeczku, wystarczy zalać wodą, mlekiem, jogurtem – tym czym lubicie najbardziej, zamieszać i gotowe! Warto też pamiętać, że produkty Mesaverde są wolne od laktozy co dodatkowo poszerza grupę odbiorców tego produktu 🙂

W JedzBezGlutenu.pl jesteśmy grupą ludzi, która reaguje na Twoje potrzeby, więc jeśli masz swoje ulubione bezglutenowe dania na raz, które zabierasz do pracy, szkoły, na wycieczki i nie możesz ich znaleźć u nas w ofercie, a bardzo byś chciał je od nas zamawiać to dodaj komentarz z zapytaniem na naszym profilu na Facebooku, Instagramie lub napisz do nas e maila. Jeśli zgłoszeń będzie odpowiednio dużo, na naszych profilach społecznościowych zostanie opublikowany post z ankietą, których produktów najbardziej brakuje u nas w sklepie. Chcemy regularnie powiększać nasze port folio tak by nasz sklep stał się dla Was miejscem w którym znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze produkty w jak najniższych cenach. Współpracujemy z największymi specjalistami w dziedzinie diety bezglutenowej po to, by nasza świadomość realiów osób chorych na celiakię pozwoliła nam na wypełnienie waszych braków w diecie, które wynikają tylko i wyłącznie z dostępności produktów danej kategorii na polskim rynku. Jesteśmy dostępni dla Was, jesteśmy żeby dieta bezglutenowa nie wiązała się z jakimikolwiek wyrzeczeniami!

Powyższy tekst jest własnością intelektualną autora i może on być używany tylko na stronie JedzBezGlutenu. Kopiowanie oraz udostępnianie bez wiedzy autora jest bezwzględnie zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Filtruj